Kurz Nativní terapie

Terapie je zaměřena nejen na minulé životy, ale hlavně na blokády vzniklé v období prenatálního stavu a tohoto života. Pokud ty nebudou zpracovány, čištění minulých životů má jen minimální účinky. 


Kurz je rozdělen do několika částí.


V první části pracujeme hlavně sami na sobě - pomocí skupinových  terapií na úrovni podvědomí a v časové ose tohoto i minulých životů.

Druhá část - teorie a praktická práce ve dvojicích (každý si vyzkouší roli klienta i terapeuta)
***
Svým klientům můžete pomoci jen v oblastech, které máte zvládnuty Vy osobně. Z tohoto důvodu je velmi důležitá účast po celou dobu kurzu ale obzvláště v první části kurzu, v průběhu které a následně i po této části dochází k silnému čištění - jak fyzicky tak mentálně. Je potřeba si nejdříve uvědomit to, jakou roli v životě hraji a jaké programy s tím jdou ruku v ruce a s těmi negativními později pracovat.
***
Druhá část kurzu je zaměřena na práci s klienty.
Naučíme se:
- analýzu blokád klienta
- časovou osu, kterou je nutno dodržet pro co nejlepší výsledek terapie
- metodu Nativní terapie (řízenou i neřízenou část terapie, vyhledání vzniku blokády, vyrušení všech negativních souvislostí s touto zkušeností)
- práce se zdrojovou energií
- posílit svou intuici a napojení
***
Kurz je vhodný pro všechny, kdo jsou:
Starší 18 let a kdo a) chtějí se stát terapeutem a b) chtějí pracovat sami se sebou bez potřeby "docházet na terapie k někomu dalšímu". V průběhu kurzu se naučíte techniku, jak pracovat sami se sebou a se svými blokádami a nenechat se tak ovlivňovat programy Vašich terapeutů a řídit si posun a rychlost své vývoje sami. 

Kurz je velmi intenzivní, můžete být unavení, proto zvažte své přihlášení také s ohledem na svůj zdravotní stav, za který nesete na kurzu plnou zodpovědnost. V případě závažnějších onemocnění - karcinom, nervové a mozkové poruchy, delší doba na antidepresivech, případně drogách - mě prosím informujte o tomto stavu ve formuláři. Začneme naši spolupráci ještě před kurzem tak, aby měl pro Vás kurz co nejlepší účinek.
***
Změna programu vyhrazena.
***
Pro získání certifikátu je nutné zúčastnit se celého kurzu!
Cena kurzu je 9900,- Kč. V ceně není zahrnuta strava a ubytování. Podmínky platby - nevratná záloha 5000,- Kč do 3 dnů od registrace, v případě zrušení účasti méně než 21 dnů před konáním kurzu storno poplatek ve výši 100% (je možné 1 přeložení termínu ze závažných zdravotních důvodů).

Nejbližší kurzy:

ČR Praha

termín:  14.11.-17.11.2019


Slovensko  

termín: 31.10. - 3.11.2019

Monada Centrum, Električná 17, Trenčín


Závazná přihláška na kurz nativní terapie: